O mne

Pochopte význam čísel a význam dátumu narodenia na váš život

Volám sa Katarína Čičmancová a som numerologička. Pomáham ľuďom, aby cez čísla lepšie pochopili samých seba, svoje rodinné vzťahy, dôvod rôznych životných situácií a videli medzi nimi vzájomné súvislosti. Ľudia, ktorí chápu podstatu svojej osobnosti, dobre poznajú svoje silné a slabé stránky, pracujú na svojom osobnom raste, menia svoje životy k lepšiemu
a vytvárajú tak krajší svet. 

Po ôsmich rokoch konzultačnej praxe som nadobudla presvedčenie, že numerológia vie reálne ľuďom pomáhať. Rozumiem jazyku čísel a preto som v roku 2008 založila Školu numerológie NUMERO. 

Ako prvá numerologička som v roku 2010 získala pre svoju školu akreditáciu MŠ SR. V súčasnosti pôsobím ako lektorka a venujem sa predovšetkým vzdelávaniu. 

„Aj po vyše 20 rokoch praxe ma neustále fascinuje, ako je možné z jednoduchého dátumu získať odpovede na otázky, ktoré sa iným zdajú byť neriešiteľné.“

Štúdium

Mám ekonomické vzdelanie a s číslami som sa stretávala veľmi často. Avšak vnímala som ich z úplne iného uhla pohľadu ako dnes. Rok 1999 bol pre mňa zlomový. Vtedy môj muž dostal mozgovú príhodu a ja som sa zrazu stala živiteľkou rodiny so 4 malými deťmi. Hľadanie odpovede aj na otázku: „Prečo sa to stalo, keď všetko bolo také pekné a úžasné?” ma doviedlo až k numerológii. 

Dvadsať rokov praxe mi dalo bohaté informácie a skúsenosti zo západnej numerológie. V roku 2019 som prešla štúdiom na Medzinárodnej akadémii numerológie v Rusku a na Ukrajine, kde som si osvojila tarotovú, karmickú, grafickú numerológiu a numerológiu zdravia

Komu pomáham

Za svoju prax od roku 2001 som pomohla nájsť odpovede na životné situácie viac ako 10-tisíc ľuďom. Medzi mojich klientov patria aj mnohé známe osobnosti zo Slovenska a Českej republiky. Pracovala som aj pre televíziu Markíza, kde som pravidelne prostredníctvom portálu markiza.sk v rubrike „NUMEROLÓG RADÍ“, odpovedala na otázky čitateľov. 

Konzultovala som v desiatkach firiem, kde som pomáhala s výberom zamestnancov, aby každý človek mohol robiť to, čo ho napĺňa, čo mu je prirodzené, na čo má talent zároveň bol prínosom pre spoločnosť, v ktorej pracuje.

Za svoju prácu som bola v roku 2013 ocenená 3. miestom v súťaži „Podnikateľka Slovenska“ v kategórii „Úspešná živnostníčka“

Prečo práve numerológia?

Moja práca ma naučila ľudí neposudzovať, neodsudzovať, nehodnotiť, brať ich takých, akí sú. Každý tu má vlastné poslanie a svoju cestu na dosiahnutie výsledku. 

Prečo sa venujem numerológii? Pretože numerológia mi pomáha:

 • byť spokojná a mať zmysel života,
 • byť profesionálom, ktorý neustále na sebe pracuje a prehlbuje svoje znalosti,
 • byť potrebná a užitočná nielen pre seba a svoju rodinu, ale aj pre spoločnosť,
 • myslieť do budúcnosti

Čo sa za logom NUMERO skrýva?

21. storočie je návrat k rodu, rodovým hodnotám, remeslám a tradíciám. Túto silnú myšlienku som zohľadnila aj vo svojom podnikaní. Na počesť svojho rodu som, ako znak stability, ochrany a napredovania, zvolila vzor z čičmianskych prvkov. 

Moja drahá mama sa narodila v Čičmanoch, odkiaľ pochádzala, rovnako ako údajne aj môj praprapredok, ktorého meno Čičmanec doposiaľ nosím. Aj takýto postoj môže prispieť k hodnotám a tradíciám napojenia sa na svojich predkov, svoj rod a podporu Slovanstva.

Ako dlhoročný nadšenec numerológie som do srdca tejto hviezdy vložila numerologickú mriežku. Spojila som svoj rod s prácou, ktorú robím s láskou a presvedčením. Chcem pomáhať ľuďom a usmerniť ich na ceste životom. 

Recenzie mojich klientov

Ivana
Ivana
Zobraziť viac
Milá Katka, chcem Ti z celého srdca poďakovať za kurzy, ktoré som absolvovala, veľmi veľa som sa naučila a každý týždeň som netrpezlivo čakala na stredy a potom utorky, čo nového sa dozviem. Pochopila som lepšie seba i svoje okolie a vidím, že mám čo robiť, aby som tento život ustála so cťou. Veľmi sa teším na ďalšie pokračovanie, karmickú numerológiu a verím, že aj tá mi odkryje ďalšie tajomstvá, po ktorých moja duša baží. Som rada, že v oboch kurzoch som bola v skupine ľudí, ktorí mali chuť sa niečo nové naučiť a pracovať na sebe a zároveň zdieľali s nami svoje vnútorné pocity, radosti i starosti. Tvoje príbehy s klientami nás nesmierne obohatili, lebo až praxou sa človek rozvíja a zisťuje, čo všetko nám numerológia dáva a aký je život krásny. Ešte raz srdečná vďaka za všetko a teším sa onedlho na stretnutie. S láskou 🌹❤🍀
Laura
Laura
Zobraziť viac
Poznanie, pochopenie, pravda, ľahkosť, uvedomenie si samej seba a svojej podstaty a aj podstaty iných. To je to, čo mi dala škola numerológie, nie len Katkina škola aj aj jej výklady sú presnè a na mieste. Ak sa niekto chce priblížiť ku svojej duši a hľadá poznanie sameho seba, tak Katka s jej praktickosťou, úprimnosťou, otvorenosťou, ale hlavne s pochopením a súcitom, vám s tým pomôže. Kurz mi dal určite veľa a Katka je úžasná múdra žena, ktorá vie čo robí. Katka vás naučí, ako sa žije život s pochopením a že to nemusí byt vsetko (život) len jedno veľké TABU, ale že si to všetko vieme pekne spracovať krok za krokom, či váš vzťah alebo osobný život. Určite by si toto mal vyskúšať každý 🙂 Ďakujem.
Eva
Eva
Zobraziť viac
U pani Katky Čičmacovej som si robila certifikované kurzy: "Základy numerológie" a kurz "Ako myslí a cíti vaše dieťa". S kurzami som bola veľmi spokojná. Ppani Čičmancová má profesionálny prístup, ide do hĺbky veci a vie všetko dobre podať a pohotovo vysvetliť. Človek na kurze pochopí seba, svoje deti a svoje okolie a dozvie sa veľa ďalších zaujímavých informácií, ktoré sa dajú vyčítať z čisel a ktoré ho posunú v živote ďalej. Kurzy sú postavené tak, že človek dostane veľmi dobré základy, ak by sa chcel aj časom venovať numerológií profesionálne.
Marcela
Marcela
Zobraziť viac
Numerológiu u pani Katky Čičmancovej odporúčam každému, kto sa chce viac dozvedieť o psychológii človeka ako takého. Čísla veľa vysvetlia a cez ne dokážeme pochopiť správanie ľudí okolo seba. Mne osobne numerológia najviac pomáha pri výchove mojich dvoch synov. Čísla mi vysvetlili a ukázali, prečo je každé dieťa iné a preto dokážem k nim chápavejšie a trpezlivejšie pristupovať... Bolo by veľmi užitočné, aby všetci rodičia na základe čísel lepšie spoznali potreby svojich detí. Veľa životných situácií by to počas výchovy uľahčilo... Hodiny na kurze sú zaujímavé, pretože sa venujeme reálnym príkladom a situáciam zo života každého z nás.
Kalitscha
Kalitscha
Zobraziť viac
Prechádzala som si v živote rôznymi úskaliami a začala som sa zamýšľať, prečo sa mi deje to, čo sa mi deje. Skúmala som, ako lepšie pochopiť seba, situácie a iných ľudí, ktorí mi prichádzajú do života alebo z neho odchádzajú. A vtedy ma začala fascinovať numerológia. Teória z knižiek nestačila, potrebovala som vedieť viac. Po čase som narazila na YouTube na rozhovor s Katkou. Bolo to úžasné, to všetko, čo vedela vyčítať z čísel. A o pár týždňov som už bola na jej kurze. Bolo to jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Ďakujem KATKA🌹
Oľga
Oľga
Zobraziť viac
Již od dětství mě čísla neodolatelně přitahovala. Když jsem se v dospívání začala zajímat o numerologii, přečetla jsem snad všechny knihy o číslech, které mi přišly pod ruku. Stále tomu ale „něco“ chybělo. Věděla jsem, že potřebuji znát víc, jít více do hloubky. Na kurzu paní Kataríny jsem konečně to „něco“ našla. Katarína dokáže naučit to, co nikde v knihách nenajdete. Určení toku energie čísel, což je pro numerologický rozbor zásadní. Její kurzy jsou nabité informacemi, čas každé lekce je maximálně využit. Informace dokáže podat srozumitelně, poutavě a takovým způsobem, že se základy numerologie naučí úplně každý. Za mě jsou kurzy u paní Kataríny TOP kvalitou!
Dáša
Dáša
Zobraziť viac
Dobrý den Katarínko, jsem vděčná za Váš kurz, otevřela se mi nová cesta k lidem kolem sebe, hlavně více chápu svoji povahu, za kterou jsem se dříve vinila. Proč nejsem tak akční jako moje kamarádky? 😉 Díky, díky... Navíc mám pocit, že budím respekt ve vztazích, rodina a přátelé jsou vstřícnější, otevřenější.🤔🙂 Každopádně velký přínos do mého života. Váš kurz doporučuji všem, kteří ještě váhají. Stále se učím, sbírám zkušenosti a budu vděčná za každé další setkání s Vámi. S velkou vděčností Dáša
Katarína Szárazová
Katarína Szárazová
Zobraziť viac
Online kurz numerológie som absolvovala v čase prvej korony, keď sme boli zavretí doma a konečne som si vyčlenila čas na numerológiu, ako som dávno plánovala. Čítanie čísel, práca s nimi, s dátumom narodenia je veľmi zaujímavý pohľad na svet. Niekoľko krát som zažila AHA efekt pri čítaní numerologickej mriežky, či už v diskusiách so spolužiakmi, ale pri čítaní mriežky svojich blízkych. Svoje intuitívne názory, myšlienky som si potvrdila v číslach. Je úžasné, čo všetko sa dá objaviť v správnom čítaní čísel. Pre mňa najväčší prínos boli vzťahy a ako sa šikovne dá skombinovať svet racionálnych so svetom emočných ľudí – jednoducho cez čísla. Ešte to veľmi necítim, určite si kurz v budúcnosti zopakujem, keď sa mi nakopia otázky a odpovede nebudú jednoznačné.
Katka Prokopčáková
Katka Prokopčáková
Zobraziť viac
Katuška, tvoj kurz numerologie má pre mňa nevyčísliteľnú hodnotu. Otvoril mi mnoho dverí a získala som veľké množstvo uvedomení, ktoré mi zodpovedali dlho kladené otázky a nielen to. Denno-denne uplatňujem získané vedomosti, ktoré ma vedú k harmónii, láske a k zdravým vzťahom. Patrí Ti moja veľká vďaka. Je úžasné nájsť kombináciu kvalitného, pragmatického a empatického učiteľa s láskavým srdcom. Pre mňa určite zmysluplná skúsenosť a investícia, ktorá neustále skvalitňuje a zlepšuje život mne aj môjmu okoliu. Ďakujem a teším sa na ďalšie kurzy a semináre. Kurz mi dal ďalší praktický návod, ako budovať rolu vedomého tvorcu svojho života, pomohol pochopiť, že čísla sú úžasnou pomôckou na zlepšenie akejkoľvek oblasti v živote a uvedomiť si obrovskú silu, vychádzajúcu z nášho dátumu narodenia.
Libuška Klamová
Libuška Klamová
Zobraziť viac
Katarínka, ďakujem za úžasný kurz numerológie. Bol nabitý úžasnými a praktickými informáciami, hravo podané dôležité informácie, veľa praktických cvičení. Numerológia mi otvorila cestu k pochopeniu seba, blízkych, rôznych situácií cez vibrácie čísel. Vidím obrovský prienik pri mojej práci terapeuta , kedy vďaka synergii týchto dvoch oborov viem pomôcť ľuďom posúvať sa vpred vo všetkých oblastiach ich života. Robíš to skvele, a ja ďakujem, že som sa mohla pri tebe učiť. Libuša Klamová, www.atelierpredusu.sk
Janka Hantonová
Janka Hantonová
Zobraziť viac
Kurz numerológie mi otvoril možnosť nahliadnuť na ľudí aj z inej stránky, ako si myslia že ukazujú svetu. Vedomosti získané na kurze a seminároch často využívam v praxi.
Monika Hrušková
Monika Hrušková
Zobraziť viac
Na kurz som sa prihlásila po zahliadnutí rozhovoru s Katkou v TV. Cítila som, že táto žena vie o čom hovorí a že to by mohla byt príležitosť pre rozšírenie môjho sebapoznania tak povediac z iného uhla pohľadu. Kurz mi pomohol aj sprehľadniť to čo som o sebe už vedela, aj potvrdiť to čo som len tušila. Zaujímavé, obohacujúce a chvíľami zábavne, bolo vidieť ako numerológia funguje aj v životoch spoluúčastníkov kurzu. Katka odovzdáva poznanie z numerológie cez konkrétne životné /svetové /zaujímavé/ udalosti a teóriu učí prakticky, cez rozbor konkrétnych dátumov narodenia konkrétnych ľudí, aj môjho. Presvedčila som sa, že čísla, poznanie ich sily a významu, môžu prispieť k zlepšeniu života aj vzťahov. Mne pomáhajú v napredovaní na osobnej životnej ceste a pri rozvíjanie darov a danosti.
Iveta Křížová
Iveta Křížová
Zobraziť viac
Numerologie, je-li jí člověk otevřen, je zdrojem sebepoznání a seberozvoje. O skutečnosti, že čísla v sobě skrývají svá tajemství, jež pro mě mohou být přínosná jsem se zovu přesvědčila před několika měsíci, kdy jsem si doplnila své dosavadní znalosti v této oblasti a absolvovala jsem on-line kurz numerologie u Kataríny Čičmancové. Musím konstatovat, že přestože se o numerologii zajímám již nějakou dobu, zde jsem získala nejen širší náhled na čísla, ale také zcela nové informace a poznatky. Mnohé z nich jsem dříve nikde neslyšela, ani se s nimi nesetkala v literatuře. Katka nám své letité znalosti přednášela s vervou jí vlastní. Dokázala vystihnout to podstatné, tak abychom se „v tom neztratili“. Ochotně odpovídala na naše otázky, nešetřila konkrétními příklady, týkající se čísel a dat i životních příběhů. Za kurz moc děkuji a velmi ráda se zúčastním dalších seminářů, či osobních setkání s Katkou a numerologií.
Alenka Mikušková
Alenka Mikušková
Zobraziť viac
Som veľmi rada, že som absolvovala NUMEROLOGICKÚ ŠKOLU p. Katky Čičmancovej. Škola obohatila moje vedomosti zo základného kurzu numerológie, ukázala mi nové, hlbšie poznanie významu čísiel. Veľmi oceňujem, okrem iného, že viem cez čísla čítať osobné ročné, štvrťročné, mesačné aj denné vibrácie podľa dátumu narodenia, čo výrazne pomáha riešiť rôzne životné situácie, ukázať správnu cestu pri rozhodovaní sa mne aj mojim klientom. Je to veľká pomoc. Priala by som si, aby ľudia viac verili na čísla. Dátum narodenia nie je len nejaký dátum, ale je to naša životná cesta. Pri križovatkách života sa musíme správne rozhodovať a je len na nás, či budeme veriť na to, čo nám dátum narodenia hovorí. Viem, že sa musím ešte veľa učiť, aj po absolvovaní školy je pre mňa Katka lektorkou a konzultantkou, na ktorú sa môžem kedykoľvek obrátiť. Ďakujem.
Vlaďka Badárová
Vlaďka Badárová
Zobraziť viac
Vždy som túžila poznať energiu čísiel a pani Čičmancová ma neuveriteľným spôsobom zasvätila do tohto tajomstva. Je nie len vynikajúca a skúsená numerologička s nadstavbou sveta poznania, no aj výborne prednáša. Veľmi si vážim jej vôľu naučiť, vysvetliť, porozumieť. No najdrahšie je pre mňa jej priateľstvo.
Dagmar Struhárová
Dagmar Struhárová
Zobraziť viac
Po prvýkrát som sa s numerológiou stretla počas výkladu numerologických súvislostí - zostavených pre moju najbližšiu rodinu - v útulnej kancelárii Katky Čičmancovej na jeseň roku 2017. Ohromili ma skutočnosti, ktoré Katka akoby čítala z kroniky našich rodinných vzťahov. "Odkiaľ to mohla vedieť? Veď sa dnes vidíme prvýkrát! Nemáme dokonca ani spoločných známych…” išlo mi hlavou. Aby som to skrátila: v marci 2018 som už sedela v lavici na kurze numerológie numero.sk a po prvom zabsolvovanom kurze nasledovali ďalšie. Moje všeobecné poznatky sa postupne prehlbovali, prichádzali ďalšie témy, detailnejšie informácie, nové oblasti numerologického skúmania a prepájania súvislostí. Nové perspektívy, nové pohľady na svet okolo mňa, nové možnosti porozumenia svojmu okoliu, ale aj príjemné stretnutia z ľuďmi na kurzoch, zdieľajúcimi obdobné nadšenie, aké sprevádzalo aj mňa… Vďaka numerológii dnes už poznám odpovede na mnohé skôr nezodpovedané otázky, týkajúce sa vzťahov, ľudí a situácií, ktoré mi rokmi prichádzali do života. Numerológia mi pomohla lepšie porozumieť ako sebe tak aj ľuďom okolo mňa, a tým výrazne zlepšila kvalitu mojich vzťahov.
Beátka Kristínová
Beátka Kristínová
Zobraziť viac
Lektorku Katku som poznala dávno pred účasťou na kurze, pretože pomohla mojím deťom numerológiou správne sa rozhodnúť, aký odbor majú študovať. Svoju účasť na kurzoch numerológie som však zvažovala niekoľko rokov. Impulzom pre účasť na kurze bolo veľa nových kolegov na mojom pracovisku, ktorým som chcela hlavne porozumieť. Povedala som si, že ak mi kurz dá nato odpoveď budem spokojná. Vedomosti, ktoré som na kurze získala však predčili moje očakávania. Nielen že som pochopila konanie mojich kolegov, ale zistila som prečo sa niektoré veci stali v mojej rodine práve vtedy kedy sa stali, prečo konajú členovia mojej rodiny tak, ako konajú, prečo vznikajú problémy vo vzťahoch a prečo občas nerozumiem mojim deťom. V neposlednom rade som zistila veľa vecí o sebe, aj napriek tomu, že každý z nás si myslí, že seba pozná najlepšie. A to sebapoznanie je určite pre nás všetkých to najdôležitejšie. Od absolvovania kurzu pozerám na okolnosti a ľudí cez čísla a v mnohom mi to pomáha. Kurz odporúčam všetkým.
Katarína Čakajdová
Katarína Čakajdová
Zobraziť viac
Ku Katke Čičmancovej som prišla na numerologický rozbor v čase, keď som hľadala odpovede na to, prečo sa mi pod rukami rozsypalo všetko, čo som si dlhé roky budovala a prečo sa mi situácie v živote opakujú. Nečakala som, že už prvé stretnutie s Katkou môže tak zásadne zmeniť môj pohľad na situáciu a ukľudniť ma. Na kurz numerológie som išla s tým, že sa dozviem pár zaujímavých vecí o číslach a čo sa z nich dá vyčítať. K môjmu prekvapeniu som sa dozvedela veľmi veľa informácii hlavne o sebe. Numerológia mi otvorila dvere do sveta, o ktorom som dovtedy ani netušila, že existuje. Začala som sa na vzťahy – súkromné aj pracovné pozerať inými očami, úplne ináč vnímať ich dynamiku a energiu. Môžem povedať, že poznatky z kurzu využívam v každodennom živote a vítam každú príležitosť, ako sa ďalej zdokonaľovať. Kurz numerológie odporúčam každému, kto má záujem lepšie spoznať sám seba, lepšie chápať vzťahy a povahy ľudí okolo seba, myslím tým vzťahy v rodine aj na pracovisku.
Soňa Svoreňová
Soňa Svoreňová
Zobraziť viac
Kurz numerológie bol pre mňa obrovským prínosom v tom, že mi pomohol zosystematizovať moje poznatky z oblasti numerológie a pochopiť hlbšie súvislosti medzi číslami. Naučila som sa, čo všetko má správny numerologický rozbor obsahovať, čo mi umožnilo posunúť numerológiu z úrovne hobby do úrovne služby, ktorú viem ponúknuť klientom. Kurz bol pre mňa veľmi dobrou a prínosnou investíciou. Určite odporúčam
Zuzana Kullová
Zuzana Kullová
Zobraziť viac
Kurz numerológie som absolvovala na jeseň v roku 2020. Bol to dôležitý míľnik v mojom živote, odvtedy prerátavam všetky dátumy, či už známych alebo neznámych ľudí. Viem si vypočítať vibráciu dňa, keď potrebujem niečo dôležité podniknúť. Najviac sa teším, keď si budem môcť pomôcť výpočtami pri vlastnom dieťati v budúcnosti. Veľmi to určite pomôže pri výchove! Kurz numerológie a skvelú učiteľku Katku odporúčam či už na osobnú konzultáciu, alebo na absolvovanie akékoľvek kurzu pod jej vedením. Je to odborníčka a milá osôbka.
Deniska Maríková
Deniska Maríková
Zobraziť viac
Prechádzala som rôznymi životnými etapami a vždy ma zaujimalo , prečo sa tak deje. Pátranie ma priviedlo až na stránku Numero a následne na kurz numerologie, ktorý ma previedol jedlotilivymi číslami a ich hlbším významom, vlastnostiami a danosťami dátumu narodenia a tiež ako pracovať zo vzťahmi. Priniesol mi úplne iný pohľad na seba, rodinu a moje okolie. Kurzom nás previedla skvelá lektorka, ktorá zodpovedala všetky otázky . Určite odporúčam každému kto chce na sebe pracovať a lepšie poznať svoje okolie Učíme sa celý život a numerollgia je skvelou formou realizácie sa.
Predošlé
Ďalšie

Najobľúbenejšie služby Kataríny Čičmancovej

Kurz je určený ľuďom, ktorí majú záujem pracovať na svojom osobnom raste, spoznať sa, pochopiť svoje okolie a rozumieť súvislostiam v živote na základe čísel. Čo vám kurz prinesie?
 1. Získate kľúč k svojej jedinečnosti
 2. Naučíte sa niečo nové, nepoznané
 3. Zistíte príčinu svojich problémov a nájdete spôsob, ako ich riešiť
 4. Prestanete sa cítiť neisto
 5. Pochopíte svojho partnera a zlepšíte si svoje vzťahy

675

Kurz je určený rodičom a ľuďom, ktorí majú záujem rozumieť deťom a súčasnej mládeži. Chcú sa naučiť čítať z čísel informácie o generácii narodenej po roku 2000 a tak pochopiť ich správanie, postoje, nastavenie a smerovanie. Čo vám kurz prinesie?
 1. Získate kľúč k originalite a výnimočnosti svojho dieťaťa
 2. Naučíte sa objavovať talenty a schopnosti vášho dieťaťa z dátumu narodenia
 3. Naučíte sa vnímať a chápať vaše dieťa
 4. Nájdete spôsob, vzájomnej komunikácie s vašim dieťaťom
 5. Naučíte sa ako postupovať vo výchove chlapcov a ako vo výchove dievčat
 6. Pochopíte podstatu vášho dieťaťa a zlepšíte si vzájomné vzťahy

675