Firemné akcie a večierky

Zlepšenie pracovných vzťahov a harmonizovanie kolektívu

Cena dohodou

Želáte si váš večierok obohatiť o niečo príjemné, zaujímavé a zároveň prospešné? Chcete Vaším klientom dopriať zážitok? Ponúkame vám netradičný, no určite originálny spôsob ako potešiť, zabaviť a usmerniť.

Na akciách, večierkoch a oslavách prebieha rozbor odľahčenou formou na 1 účastníka cca 5 – 10 minút. K práci potrebujem vyhradený priestor, podľa možností čo najďalej od hudobnej produkcie.

Cena dohodou podľa druhu akcie + doprava a súvisiace náklady.

Objednať
Firemné akcie a večierky

Kto je Katarína Čičmancová

Lektorka a konzultantka s darom tlmočiť z jazyka čísel a so schopnosťou jednoducho vysvetliť a pomenovať zložité životné situácie. Za číslami vníma život človeka, odkrýva jeho hodnoty, talenty a poklady. Pomáha ľuďom, aby lepšie pochopili samých seba, svoje rodinné vzťahy, dôvod rôznych životných udalostí a videli medzi nimi vzájomné súvislosti. Pracuje s ľuďmi, ktorí sa snažia chápať podstatu svojej osobnosti, spoznávať svoje silné a slabé stránky, pracovať na svojom osobnom raste, meniť svoje životy k lepšiemu a vytvárať tak krajší svet.

Konzultovala v desiatkach firiem, kde pomáhala s výberom zamestnancov, aby každý človek mohol robiť to, čo ho napĺňa, na čo má talent a zároveň bol prospešný pre spoločnosť v ktorej pracuje.