Životné smerovanie človeka a pôvod jeho koreňov

Pôvod, karma a úlohy vo vašom živote

150

Viete čo tu pre vás vaši predkovia zanechali, aby ste to ďalej využili pre svoj predurčený potenciál a dosiahli vytúžených výsledkov? Samotný názov tejto konzultácie napovedá, že vám pomôže nájsť vaše správne životné smerovanie k využitiu vášho potenciálu a napojenie sa na svoj rod. Poukáže na oblasti v ktorých sa budete cítiť šťastný a spokojný pri svojej sebarealizácii. Poodhalí akým sféram sa venovali vaši predkovia a v čom by ste mali pokračovať.

Čo budeme potrebovať: dátum narodenia, meno a priezvisko, priezvisko biologického otca a rodné priezvisko matky

Trvanie: 1 – 1,5 hodiny + čas na prípravu

Objednať
Životné smerovanie človeka a pôvod jeho koreňov

Kto je Katarína Čičmancová

Lektorka a konzultantka s darom tlmočiť z jazyka čísel a so schopnosťou jednoducho vysvetliť a pomenovať zložité životné situácie. Za číslami vníma život človeka, odkrýva jeho hodnoty, talenty a poklady. Pomáha ľuďom, aby lepšie pochopili samých seba, svoje rodinné vzťahy, dôvod rôznych životných udalostí a videli medzi nimi vzájomné súvislosti. Pracuje s ľuďmi, ktorí sa snažia chápať podstatu svojej osobnosti, spoznávať svoje silné a slabé stránky, pracovať na svojom osobnom raste, meniť svoje životy k lepšiemu a vytvárať tak krajší svet.

Konzultovala v desiatkach firiem, kde pomáhala s výberom zamestnancov, aby každý človek mohol robiť to, čo ho napĺňa, na čo má talent a zároveň bol prospešný pre spoločnosť v ktorej pracuje.