Výber vhodného termínu operácie

Ako vybrať termín operácie a zdravotných zákrokov?

100

Už Hippokrates vedel, že každý orgán ľudského tela je prepojený so znameniami Zverokruhu a vystríhal, aby sa čokoľvek kovové dotýkalo daného orgánu, ktorým práve prechádza Luna. Preto je veľmi dôležité s citom pristupovať k termínom operácie, aby mala šťastný priebeh a rekonvalescenciu.

Potrebný údaj:  meno, priezvisko, dátum narodenia, diagnóza, predpokladaný termín operácie

Trvanie:  30 minút + príprava

Objednať
Výber vhodného termínu operácie

Kto je Katarína Čičmancová

Lektorka a konzultantka s darom tlmočiť z jazyka čísel a so schopnosťou jednoducho vysvetliť a pomenovať zložité životné situácie. Za číslami vníma život človeka, odkrýva jeho hodnoty, talenty a poklady. Pomáha ľuďom, aby lepšie pochopili samých seba, svoje rodinné vzťahy, dôvod rôznych životných udalostí a videli medzi nimi vzájomné súvislosti. Pracuje s ľuďmi, ktorí sa snažia chápať podstatu svojej osobnosti, spoznávať svoje silné a slabé stránky, pracovať na svojom osobnom raste, meniť svoje životy k lepšiemu a vytvárať tak krajší svet.

Konzultovala v desiatkach firiem, kde pomáhala s výberom zamestnancov, aby každý človek mohol robiť to, čo ho napĺňa, na čo má talent a zároveň bol prospešný pre spoločnosť v ktorej pracuje.